Nowi najemcy w Tarasach Zamkowych w Lublinie

Tarasy Zamkowe

Spółka Immofinanz Group, inwestor i deweloper Tarasów Zamkowych w Lublinie, powiększyła gamę marek dostępnych w centrum handlowym wynajmując kolejne 5 400 mkw. powierzchni. W wyniku podpisanych umów do grona najemców dołączyło 14 firm, w tym centrum rozrywki Enjoy Club & Bowling, Rossmann, Martes Sport oraz Sport Factory. Otwarcie Tarasów Zamkowych planowane jest na marzec 2015 roku.

Centrum rozrywki Enjoy Club & Bowling wynajmie łącznie ponad 2 200 mkw. powierzchni na dwóch poziomach. Na pierwszym z nich znajdzie się klubokawiarnia wraz z restauracją, natomiast na drugim poziomie otwarty zostanie klub z kręgielnią na osiem torów, coctail barem oraz salami VIP.

Na powierzchni ponad 660 mkw. swój sklep otworzy Rossmann Polska, właściciel największej sieci drogeryjnej w Polsce.

Branżę sportową w Tarasach Zamkowych reprezentować będzie sklep Martes Sport oraz Sport Factory. Martes Sport jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami sportowymi. Salon tej sieci zajmie ok. 800 mkw. powierzchni centrum. Natomiast salon Sport Factory o powierzchni 300 mkw. zaoferuje obuwie Tommy Hilfiger i U.S Polo Assn oraz znane międzynarodowe marki sportowe.

Do grona marek biżuteryjnych dołączyła firma Apart zajmując powierzchnię ok. 120 mkw. oraz najstarsza marka jubilerska w Polsce, W.KRUK, której powierzchnia to blisko 60 mkw.

Sklepy Diverse, Vistula oraz Be Marie uzupełnią ofertę modową centrum. W Tarasach Zamkowych sieć otworzy salon o łącznej powierzchni ok. 460 mkw., w którym znajdą się linie Diverse Woman i Diverse Man. Vistula to lider mody męskiej, którego wyróżnia elegancja i najwyższa jakość oferowanych produktów. Salon tej marki zajmie blisko 130 mkw. Natomiast sklep Be Marie na ok. 50 mkw. powierzchni zaoferuje linię modnych ubrań wysokiej jakości dla kobiet w rozmiarze powyżej 42. Jest to pierwszy sklep tej marki w Lublinie.

Tarasy Zamkowe w Lublinie poszerzyły również ofertę salonów obuwniczych. Ryłko otworzy salon o powierzchni ponad 100 mkw. Zaś sklep niemieckiej sieci Deichmann zajmie ponad 450 mkw.

Do grona najemców centrum dołączyła również marka Tamag, która na powierzchni 40 mkw. zaoferuje profesjonalne artykuły fryzjersko-kosmetyczne. Przedstawicielem branży turystycznej, który zajmie ok. 30 mkw. powierzchni w Tarasach Zamkowych jest Rainbow Tours. Ponadto na parterze galerii, na powierzchni 40 mkw. znajdzie się także cukiernia Vanilla Cafe z ekologicznymi wyrobami własnej produkcji.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe, w którym na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej znajdzie się około 150 lokali handlowo-usługowych. Trzy poziomy parkingu podziemnego zaoferują ponad 1400 miejsc postojowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.