Nowi najemcy w Galerii Warmińskiej

Galeria Warmińska nocą - wizualizacja

Do grona najemców olsztyńskiej Galerii Warmińskiej dołączyły kolejne marki. Otwarcie centrum planowane jest na 2012 rok.

Rossmann, Pretty One, W. Kruk i Paryżanka są kolejnymi najemcami olsztyńskiej Galerii Warmińskiej.

– To kolejne w ostatnim czasie rozmowy z sieciami handlowymi zakończone podpisanymi kontraktami. Jestem przekonany, że obecność tych brandów uatrakcyjni ofertę Galerii Warmińskiej – mówi Mariusz Kowalczyk, przedstawiciel Zespołu ds. Komercjalizacji w firmie Libra Project. – W naszym obiekcie znajdzie się wiele marek, które zadebiutują na olsztyńskim rynku.

Lokal Rossmann o powierzchni 440 mkw. znajdzie się na parterze centrum. Rossmann jest liderem w branży drogeryjnej w Polsce i posiada sieć 450 salonów w całym kraju. Wszystkie salony tej sieci to placówki samoobsługowe charakteryzujące się szerokim asortymentem (ponad 10 tys. pozycji). Z kolei salon jubilerski W. Kruk zostanie uruchomiony na parterze galerii. Sklep będzie miał powierzchnię ok. 65 mkw. i zaoferuje oprócz biżuterii także znane marki zegarków. Galeria Warmińska wzbogaci się również o dwie nowe marki oferujące modę dla kobiet: Pretty One oraz Paryżanka. Pierwsza zostanie zlokalizowana na parterze, w salonie o powierzchni 180 mkw. i zaoferuje eleganckie kostiumy, a także stroje wieczorowe. Z kolei Paryżanka będzie proponować włoską i francuską modę damską, zajmie powierzchnię 60 mkw. i zostanie zlokalizowana na pierwszym piętrze.

Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Powierzchnia całkowita tej nowoczesnej, dwupoziomowej galerii wyniesie blisko 109 tys. mkw. Znajdzie się w niej między innymi 180 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, klub fitness, kino i amfiteatr, boiska sportowe, a zimą lodowisko.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.