Nowi najemcy w Galerii Raj

Salon Cotton Club w Galerii Raj

IVS Grupa Sp. z o.o., właściciel i firma zarządzająca Galerią Raj w Dębicy, podpisała umowę z trzema nowymi najemcami – firmą Gatta, Sansport oraz Cotton Club.

Do grona najemców rozbudowanej Galerii Raj w Dębicy dołączyła marka odzieży i bielizny damskiej Gatta oraz sklep sportowy Sansport. Łącznie nowi najemcy zajmą powierzchnię ponad 140 mkw. Otwarcie obu sklepów planowane jest za kilka tygodni. 16 czerwca nastąpiło otwarcie nowego sklepu Cotton Club w lokalu zajmującym powierzchnię ponad 120 mkw.

Sansport to sklep oferujący odzież outdoorową oraz sprzęt turystyczny. Całkowita wielkość wynajmowanej przez Sansport powierzchni wyniesie ponad 80 mkw. W ofercie sklepu znajdą się marki takie jak: Feel Free, Regatta, Berghaus, Salewa, Hyra, Chiruca, Lizard, Primus, Easy Camp i inne. Uroczyste otwarcie sklepu nastąpi w sierpniu.

Marka Gatta obecna jest na rynku od 1993 roku. Firma, która otworzyła już ponad 100 salonów firmowych w Polsce, corocznie rozszerza swoją bogatą ofertę  o nowe produkty. Powierzchnia sklepu w Galerii Raj wyniesie ponad 60 mkw.

Kolejni najemcy to efekt strategii tenant mixu Galerii Raj, która przewiduje urozmaicenie i wzbogacenie oferty. Dzięki rozbudowie pod koniec marca br. powierzchnia handlowa Galerii zwiększyła się z 13.000 do 21.000 mkw, a parking został powiększony do 700 bezpłatnych miejsc. Zmianom poddana została także infrastruktura zewnętrzna obiektu (chodniki, droga wewnętrzna, parkingi rowerowe) oraz Stacja Paliw Raj.

IVS Grupa Sp. z o. o. – właściciel Galerii Raj - powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały na zapotrzebowanie lokalnych społeczności. Oprócz Galerii Raj, IVS Grupa posiada także Galerię Aura w Mielcu, a w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.