Nowi najemcy Parku Handlowego Matarnia

Park Handlowy Matarnia poszerza swoją ofertę, w maju i czerwcu do grona najemców dołączają cztery znane marki. Już teraz klienci parku mogą robić zakupy w sklepie home&you. Niebawem zostaną także otwarte Reserved oraz Douglas. Lista najemców powiększy się również o debiutującą na polskim rynku, rosyjską markę obuwia Kari.

24 maja na ponad 270 mkw. powierzchni swoje podwoje otworzył salon home&you. 2 czerwca zostanie otwarty jeden z pierwszych w Polsce salonów obuwia Kari. Klienci będą mogli robić zakupy w salonie o powierzchni ponad 300 mkw. Otwarcie Reserved zostało zaplanowane na 5 czerwca. Sklep zajmie lokal o powierzchni ponad 1200 mkw. 8 czerwca zostanie otwarta perfumeria Douglas w lokalu liczącym 170 mkw.

 Park Handlowy Matarnia to jedno z największych centrów handlowych w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Oferuje swoim klientom wybór produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Park Handlowy Matarnia położony jest przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i tylko 2 km od lotniska

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.