Nowe marki w Vivo! Piła

Vivo! Piła

Centrum handlowe Vivo! Piła, będące własnością austriackiego dewelopera i inwestora Immofinanz Group, przywitało nowych najemców. W budynku powierzchnię wynajęły nowe marki, w tym m.in. Big Star i Orsay.

Otwarte w połowie października 2014 roku Vivo! Piła podpisało umowy z kolejnymi firmami, w tym z polską marką ubraniową Big Star oraz oferującą szeroki wybór odzieży damskiej marką Orsay.

Dodatkowo tzw. mieszanka najemców pilskiego centrum handlowego wzbogaciła się także o sklep odzieżowy Olika, oddział operatora sieci komórkowej Play oraz lokalną kawiarnię Śnieżynka.

Koncepcja Vivo! charakteryzuje się tym, że są to centra handlowe jednopiętrowe, w których szczególny nacisk kładziony jest na ofertę w zakresie mody i rozrywki. Vivo! zlokalizowane są i będą głównie w średniej wielkości miastach Europy Środkowo-Wschodniej, o populacji pomiędzy 40 000 a 100 000 mieszkańców, z zasięgiem obejmującym przynajmniej 200 000 osób. Vivo! Piła było pierwszym centrum handlowym zrealizowanym w tej nowej koncepcji. Jego otrawcie miało miejsce 17 października 2014 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.