Nowe marki w Galerii Tarnovia

Galeria Tarnovia, Tarnów

W ostatnim półroczu 2012 roku deweloper TK Development zrekomercjalizował blisko 700 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Tarnovia. Re-wynajem dotyczył głównie powierzchni zlokalizowanych na piętrze obiektu i miał na celu uatrakcyjnić jego ofertę handlową, stymulując przy tym odwiedzalność.

Na bazie nowo podpisanych umów najmu swoje sklepy w Galerii Tarnovia otworzą niebawem Pepco i Centro. Oferta handlowa obu sklepów będzie dostępna jeszcze przed końcem wakacji.

Ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych Pepco zajmie powierzchnię 343 mkw. Przedstawiciele Pepco przejęli już powierzchnię handlową. Aktualnie trwają prace aranżacyjne wewnątrz lokalu. Natomiast sklep rozwijającej się sieci Centro zajmie w Galerii Tarnovia powierzchnię 346 mkw. i będzie jedynym sklepem tej marki w Tarnowie.

W lipcu br. TK Development zawarła warunkową umowę z Heitman dotyczącą sprzedaży 70 proc. udziałów w Galerii Tarnovia w Tarnowie. Heitman jest międzynarodową firmą zarządzającą inwestycjami na rynku nieruchomości, która obsługuje klientów inwestujących bezpośrednio w nieruchomości komercyjne lub w notowane na giełdzie fundusze powiernicze zajmujące się inwestycjami na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jest jedną z wiodących firm inwestujących w nieruchomości i zarządzających aktywami w Europie Środkowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.