Nowa odsłona Taranko w Galerii Tarnovia

Marka Taranko odnowiła sklep w Galerii Tarnovia w Tarnowie. Salon, zaprojektowany według nowego konceptu, to jedyny punkt handlowy tej sieci w mieście.

Salon Taranko zyskał zupełnie nową aranżację – jest nowoczesny i przestrzenny, dominują w nim biel, czerń i szarości. Lokale utrzymane w tej samej stylistyce funkcjonują m.in. w największych warszawskich galeriach.

Odnowienie sklepu Taranko to jasny sygnał, że marka jest zadowolona z funkcjonowania pod dachem Galerii Tarnovia. W nowych, pięknych wnętrzach oferowana jest ta sama, doskonała jakość będąca znakiem rozpoznawczym Taranko – zauważa Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM, odpowiedzialna za wynajem Galerii Tarnovia.

Wywodząca się z Gdańska marka Taranko istnieje na rynku od 1987 roku.  Firma szyje ubrania dla kobiet wymagających i świadomych swej kobiecości. 

Galeria Tarnovia funkcjonuje na tarnowskim rynku od 2009 roku. Na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów takich marek, jak: H&M, New Yorker – jedyne sklepy w Tarnowie, Smyk, Carry, Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Pepco, RTV Euro AGD i jedyne w mieście nowoczesne kino Cinema 3D. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.