Najemcy zostają w centrum Solaris w Opolu

Solaris, Opole

Marki Tally Weijl oraz Rossmann powiększają swoje sklepy w Solaris Center. Rozszerzenie oferty handlowej obecnych najemców Solaris to  kolejny etap rekomercjalizacji centrum, które w marcu przyszłego roku obchodzić będzie pięciolecie swojej  działalności.

Negocjacje z firmą Rossman prowadził właściciel centrum. Natomiast w negocjacjach z Tally Weijl, wynajmującego reprezentowała agencja doradcza Colliers International.  

Tally Weijl, działający w Solaris na pierwszym poziomie centrum od początku jego otwarcia, to jedyny salon tej marki w Opolu.  Nowy sklep o powierzchni 156 mkw. został już otwarty i zaaranżowany w nowym koncepcie wnętrza marki Tally Weijl. Sklep zwiększył swoją powierzchnię o ponad 60 proc.

Drogeria Rossmann, znajdująca się na poziomie -1 galerii,  powiększy swój salon o 25 proc. w stosunku do obecnej powierzchni. Tym samym Rossmann będzie mógł zaoferować klientom swoje produkty i usługi na powierzchni 466 mkw.  Otwarcie powiększonego sklepu Rossmann zaplanowane jest na maj 2014 roku.

Solaris Center w Opolu to obiekt handlowo-usługowo-rozrywkowy, zlokalizowany w centrum miasta, przy pl. Kopernika, w pobliżu Rynku i Uniwersytetu Opolskiego. Na powierzchni ponad 17 tys. mkw. GLA działalność prowadzi 86 najemców. Główne marki obecne w Solaris Center to Alma, Intersport, EURO RTV AGD, Zara, C&A, New Yorker, Bershka, Stradivarius, Reserved, Douglas, Camaieu czy Promod. Helios, znajdujący się bezpośrednio przy centrum handlowym, to jedyny obiekt kinowy typu multiplex w Opolu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.