Najemcy na dłużej w Gemini Park Tarnów

Sieci handlowe Rossmann, Deichmann oraz C&A przedłużyły umowy najmu na swoje lokale w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding.

Lokal sieci drogeryjnej Rossmann zajmuje 330 mkw. powierzchni i funkcjonuje w tarnowskim Gemini Park od  5 lat, tj. od początku jego istnienia, a w najbliższym czasie będzie powiększony. Rossmann wspólnie z takimi markami jak Douglas czy Hebe zapewnia klientom ofertę w segmencie kosmetyczno – drogeryjnym.

Na dłużej w obiekcie zdecydowała się zostać także sieć Deichmann (lokal o pow. 400 mkw.), która jest elementem obuwniczego tenant mix, współtworzonego przez takie brandy jak m.in. Gino Rossi, Wojas, Badura, Ochnik, CCC, Heavy Duty, Neeco czy Kornecki. Umowę najmu przedłuży również niemiecka marka odzieżowa C&A (zajmuje lokal o pow. prawie 2 tys. mkw.).

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.