Lavard wchodzi do Focus Mall Piotrków Trybunalski

Focus Mall Piotrków Trybunalski

Lavard, polska marka odzieżowa dla mężczyzn, w listopadzie dołączy do grona najemców galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski. Na potrzeby salonu wynajęte zostało 130 mkw. powierzchni na parterze galerii, w sąsiedztwie KappAhl i Charles Voegele.

Oferta marki Lavard obejmuje koszule, garnitury, marynarki, spodnie, dzianinę, płaszcze - zarówno w stylu casualowym jak i oficjalnym. Lavard posiada obecnie 66 salonów firmowych oraz współpracuje z ponad 186 sklepami multibrandowymi. Otwarcie nowego salonu w jest przewidziane na koniec listopada br. Za wynajem powierzchni marce Lavard w Focus Mall Piotrków Trybunalski odpowiada agencja CBRE.

Galeria Focus Mall w centrum Piotrkowa Trybunalskiego liczy 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów, w tym supermarket Tesco, znane sieci odzieżowe, Media Markt, Empik, a także 5-salowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku w listopadzie 2009 r.  Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall należy do Aviva Investors. Obiektem zarządza Alfa Asset Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.