Lavard w dwóch outletach

Outlet Center w Białymstoku

Polska marka specjalizującą się w branży mody męskiej Lavard otworzy swoje salony w dwóch projektach Outlet Center budowanych w Lublinie i Białymstoku przez Outlet Center Retail Management SA.

Nowy najemca oferuje: kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną. Lavard posiada 66 salonów firmowych oraz współpracuje z ponad 186 sklepami multibrandowymi.

Outlet Center w Lublinie powstaje przy ulicy Mełgiewskiej 16, będącej trasą wylotową z Lublina w kierunku Świdnika oraz lotniska Port Lotniczy Lublin. Outlet będzie zlokalizowany przy działającym już markecie budowlanym Castorama. Na 12,1 tys. mkw. znajdzie się ponad 100 sklepów. Otwarcie przewidziano na I kw. 2014 r.

Outlet Center w Białymstoku działać będzie w ramach parku handlowego, składającego się m.in. z funkcjonującej już Castoramy i dyskontu spożywczego. Outlet powstaje przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 17, w pobliżu trasy wylotowej w kierunku Warszawy oraz Trasy Generalskiej, spełniającej rolę północnej obwodnicy miasta. Na ok. 14,5 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 100 sklepów. Otwarcie centrum zaplanowane jest na III kw. 2014 r.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem jest firma CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.