Kolejny kluczowy najemca w Europie Centralnej

 Europa Centralna, Gliwice

Kolejny najemca dołączył do Europy Centralnej, projektu Helical Poland o powierzchni 67 000 mkw., którego otwarcie planuje się na jesień 2012 roku. Saturn, sieć sklepów z elektroniką użytkową, podpisał umowę najmu na lokal o powierzchni 3 750 mkw. Razem z Tesco oraz Castorama i Jula będzie  kluczowym najemcą regionalnego Centrum Handlowego.

Saturn to sieć marketów wchodzących w skład niemieckiego holdingu Media-Saturn. Firma posiada przeszło 200 sklepów w 12 krajach. W Polsce pierwszy sklep pod szyldem Saturn otwarto w 2004 roku. Bardzo szybko odniósł sukces i obecnie w Polsce jest 16 sklepów tej sieci.

Europa Centralna jest największym z dotychczasowych projektów Helical Poland. Generalnym Wykonawcą obiektu jest Polimex-Mostostal, a całkowita wartość inwestycji przekracza 150 millionów euro. Centrum jest wynajęte w ponad 70 proc., a wśród najemców znajdują sie takie marki jak: Castorama, Tesco Extra, Jula, RTVEuroAGD, Ski Team, Smyk, Reserved, H&M, KappAhl, Cubus, Lindex, Empik, CCC, Solar, Promod, Kakadu, Douglas oraz Super-Pharm.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.