Kolejne otwarcia w Silesia City Center

Silesia City Center w Katowicach

W drugim tygodniu grudnia Silesia zanotowała największy wysyp nowych najemców w tym roku. W centrum handlowym trwa właśnie modernizacja jego oferty.

9 marek otworzyło swoje sklepy w Silesia City Center w drugim tygodniu grudnia. W tym gronie znalazły się zarówno relokowane sklepy, które dokonały reopeningu, jak również nowe marki.

Po zmianie lokalizacji w Silesii znów działają salony Monnari, Lacoste i Kazar. Pierwsza z marek wypełniła lokal po relokacji ALDO, a druga po Komputroniku. Ten z kolei przeniesiony został na miejsce Kazara. Kazar pojawił się natomiast na miejscu Monnari. Takie przetasowanie sprawiło, że marka Lacoste zyskała niemal dwukrotne większy sklep, przenosząc się z 66,26 mkw. na 136,23 mkw. Większy butik ma także Monnari - obecny ma 126,3 mkw.

W parze z relokacją idzie wprowadzanie nowych marek do Silesii. W drugim tygodniu grudnia na w Silesii zawitała marka Guess by Marciano (86,5 mkw.). Także Twin Set Simona Barbieri zadebiutowała ze swoim drugim butikiem w Polsce i pierwszym w tej części kraju. Nowy jest również concept store TOGETHIM (66,04 mkw.), młodszy brat TOGETHER. W jego ofercie można znaleźć męskie ubrania i dodatki polskich projektantów m.in. Roberta Kupisza, Mariusza Przybylskiego i duetu Paprocki&Brzozowski.

Ponadto z początkiem miesiąca prace remontowe zakończył Idea Bank. Dodatkowo powiększył się salon EMPIK Megastore - to obecnie największy salon marki na Śląsku. W połowie grudnia do oferty Silesii wróciła DUKA - tym razem jednak jako pop-up shop, czyli sklep sezonowy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.