Kolejne otwarcia w Atrium Copernicus

Atrium Copernicus

Trwa kontynuacja remodelingu salonów znajdujących się w starszej części toruńskiego centrum handlowego Atrium Copernicus. W ostatnim czasie salony zmodernizowały i zwiększyły trzy marki: sklep sportowy Sizeer, sieć odzieżowa Simple, oraz studio meblowe KAPI. Oprócz tego, segment usługowy w obiekcie zyskał nowego najemcę – Górny Hair Studio.

Górny Hair Studio zajął lokal o powierzchni 81 mkw., położony w pobliżu sklepu odzieżowego marki KappAhl. W ofercie salonu znajduje się asortyment usług fryzjerskich i z zakresu pielęgnacji włosów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Lokal w Atrium Copernicus to trzeci punkt Górny Hair Studio w Toruniu.

Dodatkowo w ostatnim czasie zostały ponownie otwarte trzy lokale, które przeszły proces modernizacji. Pierwszym z nich jest sieć multibrandowych salonów Sizeer, należąca do MIG Group, oferująca odzież, obuwie i akcesoria sportowe takich brandów, Nike, adidas, Reebok, Lacoste, Timberland, Puma, Vans, Converse, New Era czy O’neill. Obecny lokal Sizeer zajmuje 313 mkw.

Kolejną marką, która zdecydowała się na remodeling i powiększenie salonu, jest Simple. Nowy lokal, oferujący odzież damską, położony jest nieopodal poprzedniej lokalizacji ale obecnie zajmuje 106 mkw.

Ze stoiska na pasażu do sklepu przeniósł się także wieloletni najemca Atrium Copernicus – studio mebli KAPI, zajmujące się przede wszystkim produkcją wysokogatunkowych mebli na wymiar (głównie kuchennych). Nowy lokal zajmuje 25 mkw. i znajduje się w pobliżu sklepu sieci Sinsay.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.