KappAhl w Galerii Morena w Gdańsku

Galeria Morena

Szwedzka marka modowa KappAhl, otworzy salon w Galerii Morena w Gdańsku, której właścicielem jest Carrefour Polska. Sklep zajmie powierzchnię ponad 620 mkw. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Colliers International.

Firma KappAhl jest jedną z sieci modowych w Europie Północnej. Posiada około 400 sklepów stacjonarnych w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce, jak również sklep online. Aktualnie zatrudnia blisko 4000 osób.

Galeria Morena zlokalizowana w centralnej części Gdańska była jednym z pierwszych tego typu obiektów handlowych wybudowanych w Trójmieście. Początkowo budynek posiadał ponad 24 tys. mkw. powierzchni użytkowej. W wyniku rozbudowy i modernizacji w 2015 roku, został oddany do użytku park handlowy o powierzchni 3 tys. mkw. Obecnie trwa druga faza rozbudowy galerii. Po jej zakończeniu, planowanym na drugi kwartał 2016 roku, łączna powierzchnia wyniesie ponad 33 tys. mkw. W rekomercjalizacji powierzchni galerii firmę Carrefour wspomaga firma Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.