KappAhl kontynuuje ekspansję na polskim rynku

Szwedzka marka modowa przedłużyła umowę najmu w bydgoskiej Galerii Pomorskiej.

Nowy kontrakt przedłuża obecność KappAhl w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy o kolejne 5 lat i zakłada m.in. przeniesienie sklepu do nowo powstającej części galerii, otwarcie której planowane jest na pierwszą połowę przyszłego roku. Nowy sklep KappAhl wybudowany i wyposażony według najnowszego konceptu, będzie mieć powierzchnię 827 mkw.

- KappAhl jest obecny na bydgoskim rynku od 7 lat, dzięki czemu jest dobrze znany mieszkańcom Bydgoszczy i okolic. Tym bardziej cieszymy się, że w nowym większym salonie stworzonym według najnowszego konceptu, będziemy mogli jeszcze lepiej zaprezentować się naszym wiernym klientom - mówi Dariusz Zająkała, prezes zarządu KappAhl Polska Sp. z o.o.

Aktualnie KappAhl w Polsce liczy 47 sklepów, zlokalizowanych w centrach handlowych większości dużych i średnich miast w Polsce. W ubiegłym roku przedłużone zostały umowy najmu w TCH Klif w Gdyni, Galerii Malta w Poznaniu, Galerii Sfera w Bielsku-Białej oraz CH Plaza w Rudzie Śląskiej.

KappAhl jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Europie Północnej, posiadającą około 400 sklepów stacjonarnych w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce, a także sklep internetowy w Szwecji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.