Handlowa część dworca w Katowicach w całości wynajęta

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne, Katowice.

Wszystkie lokale handlowo-usługowe znajdujące się w hali katowickiego dworca kolejowego, zintegrowanego z Galerią Katowicką, zostały już wynajęte.

Neinver Polska - odpowiadający za komercjalizację dworca - podpisał umowy na wynajem ostatnich wolnych lokali. Do grona przyszłych najemców powstającego w centrum Katowic dworca kolejowego dołączyły Natura Drogerie, Le Crobag, Cukiernia Sowa, Auntie Anne’s i Cinnabon oraz firma 2theloo, która zapewni podróżnym czyste, nowoczesne i ekologiczne toalety.

„W handlowej części dworca zamknęliśmy już listę najemców. Część z nich już rozpoczęła prace wykończeniowe w swoich lokalach. Weszliśmy również w zaawansowaną fazę komercjalizacji Galerii Katowickiej. Inwestycja budzi wielkie zainteresowanie zarówno wśród sieci handlowych, jak i lokalnych przedsiębiorców ze Śląska” - podsumowuje Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

Większość najemców, którzy będą prowadzili lokale w hali dworca zaoferuje klientom szybkie posiłki, zakupy i usługi. Wśród najemców znaleźli się m.in. restauracje McDonald’s i Subway, kawiarnie Starbucks i Empik Cafe, a także kioski z prasą, piekarnie, cukiernie, apteka, kantor, biuro podróży i księgarnia Matras.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.