H&M wynajmuje 1 tyś mkw. w Dekadzie Żyrardów

Dekada Żyrardów.

Sieć odzieżowa H&M podpisała umowę najmu prawie 1 000 mkw. powierzchni handlowej w nowo powstającej galerii Dekada w Żyrardowie. Będzie to pierwszy sklep tej marki w mieście.

H&M  to międzynarodowa marka modowa posiadająca ponad 2 000 salonów zlokalizowanych w 38 krajach na całym świecie, z czego ponad 90 znajduje się w Polsce.

H&M  jest kolejnym najemcą po Polo Markecie, Euro RTV AGD, CCC, Tabak, drogerii Hebe, Play i Aptece Plus, którego oferta handlowa dostępna będzie od kwietnia 2012 r. w budowanej obecnie w Żyrardowie galerii Dekada. Obiekt o powierzchni 3 800 mkw. zlokalizowany w samym centrum 40-tysięcznego Żyrardowa będzie pierwszą, nowoczesną galerią handlową w tym mieście.

Dekada Żyrardów to czwarty obiekt należący do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę  Dekada Realty. Trzy pierwsze obiekty tej sieci działają w Myślenicach, Skierniewicach oraz Sieradzu. Dekada Żyrardów będzie nowoczesnym obiektem, pierwszym tego typu w mieście, znajdującym się w samym centrum Żyrardowa. Za komercjalizację obiektu odpowiada Boig Property Consulting.  

Otwarcie galerii Dekada Żyrardów zaplanowano na kwiecień 2012 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.