H&M w Galerii Sandecja będzie większy

Galeria Sandecja

W połowie 2013 r. rozpoczną się prace rozbudowy salonu H&M w nowosądeckim centrum handlowym TK Development. Obecnie sklep H&M zajmuje ponad 1000 mkw. na parterze Galerii Sandecja, po rozbudowie powierzchnia sklepu wyniesie 1612 mkw.

Rozbudowa lokalu H&M ruszy latem, a otwarcie przewidziano na wrzesień 2013 r. Zaplanowane prace aranżacyjne w żaden sposób nie wpłyną na funkcjonowanie sklepu czy centrum handlowego – zapewnia TK Development.
– W ubiegłym roku zakontraktowaliśmy ponad 800 mkw. powierzchni handlowej pod nowych najemców (m.in. Pepco, Centro), oferujących produkty i usługi, będące komplementarnymi do istniejących. W III kw. 2013 r. udostępnimy klientom poszerzoną ofertę sklepu H&M – podaje Jarosław Lipiński, dyrektor działu najmu i rozwoju w TK Development.

Galeria Sadecja to centrum handlowo-usługowe zrealizowane przez polski oddział Grupy TK Development. Otwarte w 2009 roku jest pierwszym obiektem handlowym w Nowym Sączu.Na dwóch poziomach obiektu mieści się ponad 100 sklepów z odzieżą i obuwiem, lokale gastronomiczne, kawiarnie i restauracje oraz lokale usługowe. Ofertę artykułów spożywczych zapewnia hipermarket.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.