Gemini Park Bielsko-Biała pozyskuje nowych najemców

Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców rozbudowanego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała dołączą dwie nowe marki. Swoje salony w obiekcie otworzą firmy Swiss i Telakces.

W kwietniu, wraz z otwarciem rozbudowanego Gemini Park Bielsk-Biała, oferta obiektu powiększy się o kolejne marki. Wśród nich znajdzie się salon sieci Swiss, w którym na powierzchni ponad 30 mkw. znajdzie się szeroki wybór najwyższej jakości markowych zegarków oraz biżuterii słynnych i cenionych producentów. W rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała swój sklep o powierzchni blisko 30 mkw. otworzy także firma działająca na rynku GSM – Telakces. W jej ofercie znajdą się m.in. aparaty telefoniczne oraz różnego rodzaju akcesoria do telefonów. Salon w Bielsku Białej będzie 26 sklepem w Polsce.

Oferta Gemini Park Bielsko-Biała stale się powiększa. Tylko w ostatnim czasie umowy najmu podpisała Poczta Polska, plac zabaw dla dzieci Rajska Wyspa, producent mebli dla dzieci i młodzieży Meblik, salon z modną odzieżą męską Morani, Kolporter, salon obuwniczy Kazar, Cukiernia Sowa.
W rozbudowanym obiekcie pojawią się także znane i cenione brandy, m.in. z grupy Inditex: Bershka i Stradivarius oraz wszystkie marki stanowiące siłę LPP: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Obecnie prowadzone są rozmowy na wynajem kolejnych lokali.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.