Galeria Malta z nowym markami

Galeria Malta

Marki Sizeer i Lee Cooper otworzą swoje salony w Galerii Malta w Poznaniu. Dołączy do nich Chopstix  - znana na Wyspach Brytyjskich restauracja z daniami kuchni orientalnej. Pierwszych klientów zaproszą już we wrześniu.

Sizeer to sklep z obuwiem wielu marek sportowych, jak: Nike, Adidas, New Balance, Converse czy Helly Hansen. Ofertę sklepu poszerzą też odzież i akcesoria. W Galerii Malta salon Sizeer zostanie otwarty na parterze, zajmując powierzchnię 228 mkw. Dołączy do mocnej reprezentacji marek obuwia sportowego w salonach Go Sport, Mastersport, Vans czy Sneakers by Distance.

Salon Lee Cooper zaprosi klientów na zakupy odzieży jeansowej własnej marki, uzupełnionej ubraniami Colorado, Tom Tailor i Cross Jeans. Zlokalizowany zostanie na pierwszym piętrze, zajmując powierzchnię  134 mkw.

Restauracja Chopstix to nowość w Galerii Malta, z daniami kuchni orientalnej. Debiutująca na polskim rynku znana sieciówka z Wysp Brytyjskich, dołączy do najemców strefy restauracyjnej, na drugim piętrze centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.