Galeria Karuzela z nowym najemcą

Galeria Karuzela

Bogaty asortyment produktów spożywczych i szybkich przekąsek dostosowany do potrzeb zabieganych klientów oraz szeroki pakiet usług – to tylko część oferty sklepu Żabka, który został otwarty w Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śląskim. Od 31 stycznia br. wszyscy klienci, w tym również pracownicy centrum handlowego, mogą pogodzić potrzebę szybkich zakupów z wizytą w centrum lub przekąsić coś ciepłego podczas przerwy w pracy. 

Sklep w Galerii Karuzela to jedenasty lokal sieci Żabka, który mieści się na terenie obiektu handlowego. Znajduje się w pobliżu dworca PKS, parkingu i dwóch targowisk. 

Sklep Żabka o powierzchni ponad 100 mkw. zlokalizowany jest pomiędzy salonami: Martes Sport i Deichmann. Asortyment nowego punktu to przede wszystkim produkty znanych i lubianych marek, ale także szeroka gama szybkich przekąsek, dań gotowych do podgrzania na miejscu czy kawa na wynos. Klienci odwiedzający sklep w dniu otwarcia tj. 31 stycznia br., będą mogli skorzystać z przygotowanej oferty promocyjnej obejmującej m.in. świeże kanapki i soki. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.