Futura Park Kraków z nowym najemcą

Ski Team został kolejnym najemcą w Futura Park Kraków. Będzie to pierwszy regularny sklep sportowy Ski Team, działający w parku handlowym należącym do Neinver Polska.

Nowy najemca zajmie 1038 mkw. na parterze najnowszej inwestycji Neinver Polska w podkrakowskiej Modlniczce. Ski Team to sieć specjalistycznych sklepów narciarskich i snowboardowych.  W Futura Park Kraków salon sprzedaży wraz z centrum serwisowym wyposażonym w maszyny Reichmann będzie działał w sąsiedztwie takich marek jak Smyk Megastore, RTV Euro AGD, C&A, Super-Pharm, czy Alma.

Futura Park Kraków jest autorskim projektem Neinver Polska łączącym w jednym budynku dwa formaty. Park handlowy o powierzchni 22 000 mkw. został zlokalizowany na parterze, a centrum outlet Factory – z ofertą 120 sklepów działających na identycznej powierzchni - funkcjonuje na pierwszym piętrze. 

W parku handlowym znalazły się między innymi salon sieci Douglas, księgarnia Matras, a także sklepy firmowe Triumph, Deichmann oraz CCC. W centrum outlet Factory są obecne marki takie jak Mango, Tommy Hilfiger, Benetton, Tatuum, Solar, Simple, Tom Tailor, Reserved, Vero Moda i Calzedonia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.