Fikołki w Galerii Sfera

Firma Sale Zabaw Fikołki podpisała umowę najmu powierzchni w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Będzie to ósme centrum rozrywki największej sieci sal zabaw w Polsce, które zostanie uruchomione jesienią br.

Umowa dotyczy lokalu o powierzchni 884 mkw., w którym jesienią br. ruszy ósma sala zabaw pod logo Fikołki. Fikołki zostaną wyposażone w 3-poziomową konstrukcję zabawową oraz wysoką na 6 metrów ściankę wspinaczkową. W sali kulinarnej i sali eksperymentów będą odbywały się dodatkowe zajęcia oraz imprezy urodzinowe. Pojawi się także kawiarnia dla rodziców i strefa malucha z atrakcjami dla najmłodszych. Wśród atrakcji inwestor planuje zbudować kilka rodzajów zjeżdżalni, tor przeszkód, labirynt sensoryczny, boisko do gry w piłkę, sieć Spidermana.

Nasza obecność w Galerii Sfera urozmaici ofertę rodzinną obiektu – wyjaśnia Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki. - Znajdziemy się na 2 piętrze w sąsiedztwie food courtu z licznymi restauracjami, dzięki którym w niedziele niehandlowe Sfera tętni życiem. Zarówno restauracje z dedykowaną dla rodzin ofertą, sala zabaw, jak i kino będą otwarte przez 7 dni w tygodniu.

Klientami Fikołków będą nie tylko bielszczanie, ale także mieszkańcy całego Podbeskidzia, turyści przebywający w tej malowniczej części Polski oraz mieszkańcy po drugiej stronie granicy. Według statystyk większość gości Fikołków stanowią dzieci w wieku 4-6 lat (48%). Dzięki wprowadzeniu Karty Malucha Fikołków, która umożliwia bezpłatną zabawę dzieci do drugiego roku życia, przybywa klientów właśnie w tej kategorii wiekowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.