Europa Centralna z nowoczesną strefą dla dzieci

Blisko 150 mkw. nowoczesnej przestrzeni z atrakcjami dla najmłodszych, miejscem relaksu czy nowoczesnym pokojem rodzica. W Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach ruszyła nowa bezpłatna sala zabaw dla dzieci. Całość jest dostępna w godzinach otwarcia obiektu. Tym samym gliwickie centrum handlowe poszerza ofertę dla rodzin. 

Sala zabaw „Figle Migle” powstała na poziomie +1 Centrum Handlowego Europa Centralna, tuż obok strefy restauracyjnej. Jest utrzymana w egzotycznej aranżacji, a obok tradycyjnych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie czy drabinki, pojawiły się mini ścianki wspinaczkowe czy zabawka interaktywna. Do dyspozycji dzieci oddano również tablicę do malowania kredą i stoliki do rysowania. Całość spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, między innymi dzięki monitoringowi czy specjalnym materiałom, z których została urządzona sala. 

- Nowa sala zabaw to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, w które cały czas się wsłuchujemy. Otrzymywaliśmy sygnały, że rodzice z dziećmi chętnie korzystaliby z takiego miejsca, stąd decyzja o jego stworzeniu. - mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. - Korzystanie z placu zabawa jest bezpłatne, więc najmłodsi mogą się na nim swobodnie bawić przez cały dzień. Dodatkowo zadbaliśmy o udogodnienia dla dorosłych. Dzięki temu ta przestrzeń jest przyjazna całym rodzinom. - dodaje. 

Nazwa „Figle Migle” została wybrana przez klientów Europy Centralnej podczas konkursu zorganizowanego na profilu Facebook. Przy sali działa m.in. pokój rodzica, w którym można wygodnie przebrać i nakarmić dziecko, a także podgrzać dla niego jedzenie. Powstała również toaleta przystosowana do potrzeb najmłodszych. Na dorosłych czeka także kilka stolików, które znajdują się tuż przy wejściu do sali zabaw. Tam można poczekać na dzieci i skorzystać z gniazdek do ładowania urządzeń mobilnych.

Rodziny odwiedzające Europę Centralną mają do wyboru także bogatą ofertę zakupową i rozrywkową. To między innymi Kolejkowo (największa makieta kolejowa w Polsce), Galeria Figur Stalowych, park trampolin, kawiarnie czy sklepy z zabawkami, ubraniami i artykułami dziecięcymi. W ostatnich miesiącach w gliwickim centrum handlowym swoje sklepy otworzyły między innymi sieci Action oraz Pepco.

Europa Centralna w Gliwicach to unikatowe połączenie parku handlowego i galerii. Cały obiekt to 67 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 2,3 tys. miejsc parkingowych. Z obiektu chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Opolszczyzny oraz turyści odwiedzający obiekt z racji bliskości autostrad A1 i A4. W ciągu 30 minut centrum osiągalne jest przez 1,85 mln mieszkańców, a w ciągu 1 godziny przez 5 mln mieszkańców.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.