Europa Centralna nawiązuje współpracę z Pepco

Europa Centralna

W gliwickim centrum handlowym Pepco zajmie prawie 700 mkw. To kolejny nowy najemca, który dołącza do galerii w ciągu kilku miesięcy. Otwarcie sklepu planowane jest na IV kwartał tego roku. 

PEPCO to europejska sieć dyskontów oferujących odzież dla całych rodzin, asortyment dla domu oraz artykuły dekoracyjne. W Polsce posiada ponad 800 sklepów. Teraz firma zdecydowała się na uruchomienie nowego punktu sprzedaży w Gliwicach. Jako miejsce jego otwarcia wybrała Centrum Handlowe Europa Centralna.

Nowy najemca w gliwickim centrum handlowym zajmie dwa dotychczasowo dostępne lokale, które zostaną ze sobą połączone - w sumie 690 mkw. powierzchni. Będzie to jeden z większych sklepów PEPCO w Polsce. Średnia wielkość otwieranych punktów w naszym kraju to ok. 500 mkw. Znajdzie się przy salonie CCC - kolejnej marki, która w ostatnim czasie podwoiła swoją powierzchnię.

Pod koniec poprzedniego roku dołączył m.in. sklep firmy odzieżowej Rogoza. Cieszymy się, że najemcy obecni w Europie Centralnej wciąż stabilnie rozwijają swoją sprzedaż. W I kwartale 2018 r. nasze obroty wzrosły o 8,95 proc. - mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.