Empik w Gemini Park Tychy

Sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki poszerzy tenant mix nowo powstającego Gemini Park Tychy. Empik zajmie lokal o wielkości 451 mkw. Otwarcie obiektu planowane jest na jesień 2017.

Oferta salonu marki Empik w Gemini Park Tychy tworzona będzie przez kilkadziesiąt tysięcy tytułów książek, w tym wydawnictwa polskie i zagraniczne, klasykę i bestsellery. Na półkach salonu odwiedzający znajdą literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od bajek przez sensację, aż po biografie. Empik to również prasa, płyty, filmy, programy multimedialne, gry komputerowe i planszowe, oferta art. papierniczych i malarskich. W ofercie salonu znajdą się również bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe. W tyskim Gemini marka zajmie lokal o powierzchni 451 mkw.

Za komercjalizację odpowiedzialna jest międzynarodowa firma doradcza CBRE. Obecnie umowy najmu w obiekcie Gemini Park Tychy podpisały marki takie jak polska sieć supermarketów – Piotr i Paweł, sieć drogerii Rossmann, sieć detaliczna RTV Euro AGD. Ponadto do centrum dołączył supermarket Jysk, oraz sklep z artykułami dziecięcymi SMYK.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.