Empik najemcą N-Parku we Wrocławiu

Salon Empik zajmie powierzchnię ok. 150 mkw. Otwarcie zaplanowane jest na początek 2020 r. N-Park, którego inwestorem i deweloperem jest firma Napollo, został uruchomiony w sierpniu tego roku.

N-Park przy ul. Maślickiej to drugi park handlowy pod tą marką we Wrocławiu – pierwszy został otwarty w listopadzie 2017 r., przy ul. J. Gagarina. Na powierzchni najmu ok. 5500 mkw. powstało 11 lokali handlowo – usługowych oraz gastronomia. Wśród najemców znajdują się m.in. Stokrotka, Media Expert, Rossmann, Action, KiK, KFC, Domino’s Pizza czy Fitness Academy. Przy wjeździe do centrum znajduje się stacja benzynowa Orlen, a przed obiektem – przestronny parking naziemny.

Nowo podpisana umowa najmu z Empikiem opiewa na ok. 150 mkw. Empik jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek. Od ponad 70 lat pomaga realizować i odkrywać nowe pasje, a także rozwijać zainteresowania. Oferuje szeroki wybór książek, filmów, płyt, prasy i artykułów papierniczych oraz kreatywnych – kategorii znanych z ponad 270 salonów, a na stronie internetowej klienci znajdą kompleksową ofertę ze światów: Dziecko i mama, Zdrowie i uroda, Zabawki, Dom i ogród, Sport, Elektronika, AGD.

 Dewizą N-Parku są wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. Centrum powstało w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, z ponad 33 tys. osób znajdujących w bezpośredniej strefie oddziaływania obiektu, tj. do 10 minut drogi – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. Oferta jest silnie sprofilowana na codzienne zakupy dla całej rodziny oraz gastronomię i doskonale uzupełniła istniejące wcześniej otoczenie komercyjne, tj. markety spożywczy oraz DIY. Marka Empik ze swoim asortymentem, zarówno w kontekście zakupów codziennych jak i specjalistycznych, bardzo dobrze wpisuje się w charakter N-Parku wprowadzając ważne kategorie zakupowe jak wydawnicza, hobby oraz multimedia - dodaje Dorota Beltrani.

Pod koniec ubiegłego roku firma Napollo uruchomiła pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. Od tego roku działa również pierwszy N-Park w Warszawie. Kolejne obiekty zaplanowane są m.in. w Gorzowie Wielkopolskim oraz we Wrocławiu, u zbiegu ulic Opolskiej, Kawińskiej i Krakowskiej i w Łanach na granicy z Wrocławiem, przy węźle autostradowym.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.