Dziesięć salonów Sizeer w Czechach

Na przestrzeni września i października otwarto cztery nowe lokalizacje w Czechach, zwiększając tym samym ilość salonów do 10. multibrandów na mapie handlowej kraju.  

13 września centrum handlowe Bondy w miejscowości Mlada Boleslav, 26.09 City Park w Igławie (Jihlava), 3 października galeria Metropole Zličín w zachodniej części Pragi oraz 12 października w Atrium Flora tuż przy stacji praskiego metra – w tych miejscach fani sneakerów i streetwearu mogą zrobić zakupy w najnowszych salonach Sizeer. Wszystkie cztery salony, otwarte na przestrzeni miesiąca, liczą blisko 600 mkw. i zwiększają ilość punktów handlowych multibrandu do dziesięciu w Czechach i 143 w Europie. 

Sieć salonów Sizeer jest obecna w krajach regionu CEE, jak Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Węgry i Rumunia, a ekspansja jest sukcesywnie kontynuowana. W 2018 roku przewidziano jeszcze kolejne otwarcia nowych salonów. 

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style, up8 i Symbiosis. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.