Dwie marki modowe otwierają swoje salony w Galerii Sfera

Od 20 kwietnia br. klienci Galerii Sfera mogą robić zakupy w sklepie Tiffi & Próchnik. Dzień później w bielskiej galerii swój sklep otworzyła marka Taranko.

Oferta butiku Tiffi & Próchnik nawiązuje do najnowszych światowych trendów i obejmuje odzież dla kobiet i mężczyzn. W ofercie dla mężczyzn znaleźć można m.in.: płaszcze, spodnie, garnitury, koszule oraz dodatki. Paniom Tiffi & Próchnik proponuje żakiety, spódnice, spodnie oraz sukienki. Tiffi & Próchnik mieści się w galerii II, na pierwszym piętrze. Lokal zajmuje 95,40 mkw. powierzchni. To pierwszy salon tej marki w Bielsku Białej.

Od 21 kwietnia klienci Galerii Sfera mogą robić zakupy także w butiku Taranko. Sklep znajduje na parterze galerii II w lokalu o powierzchni 96 mkw. Istniejąca od 1987 roku polska marka Taranko swoją ofertę kieruje do kobiet. Oferuje duży wybór kostiumów, sukienek, bluzek, spódnic, spodni czy płaszczy. To drugi salon Taranko w Bielsku-Białej.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej składająca się się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów marek polskich i zagranicznych, biurowca, hotelu Qubus, 25 kawiarni i restauracji, kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto na dachu Galerii znajduje się atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park. Parking jest w stanie pomiecić 2 200 miejsc pojazdów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.