Drogeria Hebe w Pogorii otwarta

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej

Od początku lipca klienci centrum handlowego Pogoria mogą korzystać z oferty sklepu Hebe. Jest to pierwsza placówka tej marki w Dąbrowie Górniczej. Nowy najemca dysponuje lokalem o powierzchni 310 mkw. zlokalizowanym na parterze budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego wejścia do Pogorii.

Hebe to sklep będący połączeniem formatu kosmetycznego i farmaceutycznego. W jego asortymencie klienci znajdą m.in. produkty do makijażu, preparaty i akcesoria do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, perfumy oraz specjalistyczne dermokosmetyki. W ofercie znajdują się też suplementy diety i parafarmaceutyki. Dodatkowo, w strefie life&style Hebe można nabyć artykuły niezbędne w prowadzeniu domu, akcesoria modowe, a także dietetyczne przekąski, słodycze oraz książki.

Otwarcie drogerii Hebe to kolejny efekt rekomercjalizacji oraz poszerzania oferty centrum handlowego Pogoria. W wyniku przeprowadzonych w ostatnich miesiącach zmian, do dyspozycji klientów są już m.in. otwarte w nowej odsłonie sklepy House, Mohito, Cropp, Diverse czy LaVard, a także nowy salon marki Sinsay. Oferta Pogorii wzbogaciła się również o biuro podróży ITAKA oraz sklep ze sprzętem i akcesoriami fotograficznymi AB Foto.

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej, zlokalizowane przy ulicy Jana III Sobieskiego, liczy 30 000 mkw. powierzchni handlowej. Mieści ok. 80 sklepów polskich i międzynarodowych marek, punkty usługowe i gastronomiczne, hipermarket oraz pięciosalowe kino Helios. Projekt architektoniczny Pogorii powstał przy współudziale brytyjskiej firmy Chapman Taylor oraz francuskiej – Saguez. Centrum zostało oddane do użytku w 2008 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.