Drogeria Hebe nowym najemcą w Atrium Reduta

Atrium Reduta w Warszawie

W sobotę, 29 marca w Atrium Reduta nastąpi otwarcie drogerii Hebe. Nowy sklep zlokalizowany jest na pierwszym piętrze centrum i zajmuje ponad 426 mkw. powierzchni.

W ofercie drogerii znajdują się m.in.: kosmetyki, perfumy, chemia domowa, środki czystości, odżywki dla dzieci, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe, spożywcze i leki pomocnicze. Drogeria Hebe poszerzy ofertę Atrium Reduta w branży zdrowie i uroda, reprezentowaną dotychczas m.in. przez takie marki jak: Dr. Zdrowie, Jean Luis David, L’Occitane, Organique, salon fryzjerski Revlon Professional, drogeria Rossmann, perfumeria Sephora, Yves Rocher i Ziaja Dla Ciebie.

Z kolei w połowie kwietnia w Atrium Reduta nastąpi otwarcie biura podróży Itaka. Najemca zajmie ponad 46 mkw. powierzchni. Itaka to lider w branży turystycznej, który oferuje wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie.

Atrium Reduta położone jest Warszawie przy Alejach Jerozolimskich. Na powierzchni ponad 27 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 140 sklepów i punktów usługowych. W Atrium Reduta znajduje się między innymi hipermarket sieci Carrefour. Dla klientów centrum przeznaczono ponad 1,6 tys. miejsc parkingowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.