Douglas i Skechers w gronie najemców Centrum Janki

Perfumeria Douglas oraz salon obuwniczy Skechers to nowi najemcy Centrum Janki. Powierzchnia najmu objęta nowymi umowami to niemal 500 mkw.

Skechers w Centrum Janki to pierwszy monobrandowy sklep tej marki w Polsce. W ofercie sklepu w Jankach klienci znajdą niezwykle lekkie i wygodne obuwie codzienne i sportowe dla całej rodziny. Skechers to kultowa amerykańska marka, która powstała w Kalifornii. Wyróżnia ją jakość, styl, racjonalna cena oraz przede wszystkim wygoda.

Perfumeria Douglas to największa sieć perfumerii w Polsce. W asortymencie Douglas  – pielęgnacyjnym, makijażowym i zapachowym – znajduje się  ponad 20.000 produktów luksusowych i popularnych, w tym ponad 70 marek dostępnych wyłącznie w Douglas oraz produkty marki własnej.

„Jeszcze więcej mody i urody w Centrum Janki! To kategorie asortymentu, które nasi klienci lubią najbardziej. Cieszymy się, że kolejne rozpoznawalne i cenione marki dołączają do grona najemców rozbudowanego Centrum Janki – od początku roku pojawiło się u nas ponad 40 nowych sklepów! Potwierdza to, że nowe Janki są dobrym miejscem do prowadzenia biznesu” – mówi Marta Grabska, Retail Leasing Manager Cromwell Property Group.

Perfumeria Douglas o powierzchni 351 mkw. znajduje się na Rotundzie, w sąsiedztwie salonu Home&You. Sklep Skechers zajmuje powierzchnię 136 mkw. i jest zlokalizowany naprzeciwko salonu Bershka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.