Domino’s Pizza planuje wprowadzenie franczyzy

Sieć pizzeri Domino’s Pizza obecnie posiada w Polsce 13 lokali, mieszczących się na terenie Warszawy i Pruszkowa. W tym roku firma przygotowuje się do wprowadzenia franczyzy. Według planu, pierwszy lokal franczyzowy zostanie otwarty w 2013 roku.

Domino’s Pizza swój pierwszy w Polsce lokal otworzyła pod koniec lutego 2011 roku, przy ul. Bukowińskiej w Warszawie. W ciągu 10 miesięcy otwarto kolejnych 11.W kwietniu 2012 roku otwarty został 13 lokal Domino’s Pizza, który mieści się przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Dalsze plany rozwoju na ten rok przewidują kolejne dwa otwarcia. Jednocześnie firma przygotowuje się do wprowadzenia franczyzy. Po silnej ekspansji i otwarciu 12 lokali, firma planuje skupić się na dalszym budowaniu świadomości marki Domino’s wśród mieszkańców Warszawy. Jednocześnie planuje skupić się również na jak najlepszym przygotowaniu firmy do wprowadzenia franczycy w 2013 roku.

- Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie franczyzy wcześniej, niż pierwotnie planowaliśmy. Powodem tej decyzji był głównie szybki rozwój naszych zdolności operacyjnych, które dają nam pewność, iż będziemy w stanie efektywnie i z sukcesem dalej rozwijać markę Domino’s na polskim rynku – również poprzez lokale franczyzowe. Ponadto, sygnały, które otrzymujemy ze strony rynku, utwierdzają nas w przekonaniu, że popyt na lokale Domino’s jest już na tyle duży, że możemy wcześniej niż zakładaliśmy rozpocząć proces zawierania umów franczyzowych.– powiedział Maciej Jania, Managing Director DP Polska S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.