Dekada Brodnica w pełni skomercjalizowana

Dekada Brodnica

Dekada Brodnica, dziewiąte centrum handlowe typu convenience, realizowane przez spółkę Dekada Realty, osiągnęło pełen poziom komercjalizacji. Otwarcie Dekady Brodnica  zaplanowano na 30 lipca 2014 r.

Dekada Brodnica będzie zintegrowanym centrum komunikacyjno-handlowym, zlokalizowanym w samym śródmieściu Brodnicy, przy skrzyżowaniu ul. Sądowej i ul. Sienkiewicza. W parterowym, nowoczesnym obiekcie znajdzie się 5 lokali handlowych (1700 mkw. GLA) oraz  dworzec autobusowy z kasami biletowymi i poczekalnią dla podróżnych. Oczekujący na autobus będą mogli skorzystać z oferty handlowej supermarketu drogeryjnego  Rossman, salonów obuwniczych CCC  i Ray Obuwie, Apteki Arnika, a także salonu RTV i AGD - Neonet. Za wynajem powierzchni handlowej we wszystkich centrach Dekada odpowiada spółka BOIG Property Consulting.

- Zakończyliśmy proces komercjalizacji centrum - wszystkie umowy są podpisane, a najemcy otrzymali już klucze do lokali i adaptują wnętrza. Tenant mix obiektu znacznie wzbogaci ofertę handlową miasta, m.in. dzięki obecności sieciowego elektromarketu Neonet, który otworzy swój pierwszy salon w Brodnicy. Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo supermarketu Kaufland, zrezygnowaliśmy z wprowadzania do obiektu operatora spożywczego, jak to miało miejsce przy poprzednich realizacjach Dekady - mówi Radosław Gadomski, Commercial Director BOIG Property Consulting.

Dzięki zintegrowaniu centrum handlowego z dworcem autobusowym inwestycja od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem sieci handlowych.

- Postanowiliśmy otworzyć swój salon w centrum handlowym Dekada w Brodnicy, ponieważ jest to obiekt doskonale zlokalizowany. Cieszymy się, że mieszkańcy  będą mieli do  dyspozycji sklep Neonet w atrakcyjnym miejscu, w ścisłym centrum miasta. Liczymy także, że dzięki połączeniu obiektu handlowego z dworcem autobusowym, nasz salon będzie cieszył się dużą odwiedzalnością - mówi Wojciech Kiestrzyń, wiceprezes zarządu Neonet.

Dekada to sieć galerii i centrów handlowych typu convenience. Na rynku polskim marka obecna jest od 2011 roku. Do Grupy Dekada należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice, Myślenice, Żyrardów, Kraków, Olsztyn, Nowy Targ oraz Grójec. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną obiekty w Brodnicy, Ciechanowie i Malborku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.