Deichmann w CH Auchan Swadzim

Do grona najemców podpoznańskiej galerii handlowej Auchan dołączyła nowa marka obuwnicza. Od 19 marca w salonie Deichmann klienci mają do dyspozycji wybór obuwia oraz dodatków. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Swadzim odpowiada Immochan.

Firma Deichmann powstała w 1913 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i nadal pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Marka posiada obecnie ponad 3 500 sklepów w 23 krajach. Jeden z nich od 19 marca znajduje się w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim mieści się w Swadzimiu, przy ul. Św. Antoniego 2. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Na terenie Parku Handlowego Auchan Swadzim mieszczą się: hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Decathlon i Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. Dla klientów dostępny jest bezpłatny parking z ok. 3100 miejscami, w tym 24 miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.