Deichmann do końca roku chce otworzyć 16 nowych sklepów

Galeria Słoneczna w Radomiu.

Firma Deichmann w Polsce w drugie półrocze wkroczyła z ilością 182 sklepów. Do końca br. otwartych zostanie jeszcze 16 nowych placówek, które zlokalizowane zostaną w mniejszych miejscowościach całego kraju. Firma inwestuje także w modernizację już istniejących obiektów.

Do końca 2011 roku firma Deichmann planuje otworzyć swoje sklepy m.in. w: Łukowie, Stalowej Woli, Skarżysku Kamiennej, Skierniewicach, Lęborku, Żyrardowie, Kutnie, Ostrowie Wielkopolskim oraz Ząbkach. W ten sposób kontynuuje trend lokalizowania placówek także w mniejszych miejscowościach. W pierwszej połowie br. sklepy Deichmann powstały m.in.: w Kętrzynie, Jaśle, Brodnicy, Sieradzu, Lesznie, Zgierzu i Płońsku.

Spółka nie zapomina jednocześnie o dużych miastach gdzie również otwiera kolejne placówki. W tym roku powstały one w Galerii Słonecznej w Radomiu i w Turawa Park w Opolu. Wkrótce otworzy je także w Galerii Echo w Kielcach, w Galerii Kaskada w Szczecinie, w Futura Park w Krakowie, Galerii Szperk w Gdyni oraz w domu handlowym Dukat w Olsztynie.

Deichmann inwestuje także wielomilionowe kwoty w modernizację już istniejących placówek. Co roku całkowitej przebudowie poddawane jest ok. 8-10 sklepów. Zmianie uległa także koncepcja wykończenia sklepów Deichmann.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.