Centrum Janki wprowadza pod swój dach 5 nowych marek

Cectrum Janki.

Centrum Janki rozszerza ofertę modową o 5 nowych sklepów. Wśród nich znajdują się salony Mohito, KappAhl, Reporter, Wojas oraz salon marki Bytom w nowej odsłonie.

31 marca br. w Centrum Janki nastąpi otwarcie salonu marki Reporter. Sklep będzie jednym z pierwszych salonów nowej odsłony tej marki w Warszawie.4 kwietnia br. planowane jest także otwarcie salonu KappAhl o powierzchni 900 mkw. KappAhl to marka oferująca modę dla kobiet, mężczyzn i dzieci.Wśród nowych marek, których salony zostały już otwarte znalazła się marka Mohito dedykowana kobietom młodym (25-35 lat).Salon Mohito zajmuje powierzchnię 250 mkw.

Otwarty niedawno salon obuwniczy Wojas, to pierwszy na Mazowszu sklep w nowej koncepcji wizualnej. Salon Wojas w Centrum Janki zajmuje 88 mkw. powierzchni i jest 134. salonem firmowym tej marki w Polsce, 7 w stolicy i 10 w województwie mazowieckim.W marcu br. zmianie uległa także lokalizacja i wielkość sklepu Bytom, który jest obecnie dwukrotnie większy i zajmuje 132 mkw.

Centrum Janki przy ulicy Mszczonowskiej 3 w Jankach pod Warszawą jest zarządzane przez Grupę Apsys. Kompleks o powierzchni handlowej 83 660 mkw. z parkingiem na 2 700 miejsc został otwarty w sierpniu 1999 roku. Na terenie Centrum znajduje się 80 sklepów i punktach usługowych, multipleks kinowy, salon gier oraz nowoczesny kompleks 11 restauracji serwujących dania z różnych stron świata.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.