Carrefour przedłuża umowę w Galerii Niwa

Carrefour Polska, jeden z liderów branży detalicznej w Polsce, przedłużył umowę najmu z Galerią Niwa na kolejne lata.

Kontynuacja współpracy z tak popularną marką w Polsce i na świecie bardzo nas cieszy. Decyzja o przedłużeniu umowy daje Galerii Niwa możliwość zapewnienia klientom atrakcyjnej oferty artykułów spożywczych i usług około zakupowych – opowiada Katarzyna Zegar, Dyrektor Galerii Niwa. Silna marka operatora spożywczego i rozrywka to dwa czynniki, które w połączeniu z ofertą modową przyciągają klientów do galerii, aby finalnie zapewnić jej sukces. Carrefour bardzo dobrze sprawdza się w naszym koncepcie, co przekłada się na wysoki wskaźnik odwiedzalności centrum i stale rosnącą grupę lojalnych klientów – dodaje Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

O przedłużeniu umowy najmu w Galerii Niwa zadecydowała popularność naszego sklepu oraz jego dobra lokalizacja w chętnie odwiedzanym i największym centrum handlowym w Oświęcimiu. Jako jeden z kluczowych i największych operatorów spożywczych w mieście jesteśmy w Niwie już od 10 lat. Stale pracujemy nad udogodnieniami dla klientów, wprowadzając innowacje technologiczne, nowe produkty i usługi, zgodne z trendami konsumenckimi. Także w sklepie Carrefour w Niwie, klienci mogą korzystać już z usługi Click & Collect, która daje im możliwość odbierania produktów niespożywczych zamówionych na platformie Carrefour.pl, w swoim sklepie blisko domu – komentuje Agnieszka Prędka, Head of Lease Management & Expansion w Carrefour Polska.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.