Cameron Hair nowym najemcą GH Solvay Park

18 listopada br. do grona najemców galerii handlowej Solvay Park w Krakowie, dołączyła  marka Cameron Hair - oferująca włosy do zabiegów przedłużania. Stoisko marki w Solvay Park to jedyny punkt handlowy w Krakowie.

Stoisko Cameron Hair w GH Solvay Park zlokalizowane  jest na poziomie „0” przy saloniku InMedio oraz stoiska E-papierosy.

- Na stoisku w Solvay Park w naszej ofercie znajdą się również profesjonalne kosmetyki do włosów, niedostępne w zwykłych sklepach kosmetycznych. Zważywszy jednak, że w Krakowie brak jest sklepów z włosami do przedłużania, stąd będą one stanowiły główny trzon naszego asortymentu.- mówi Szymon Morajko właściciel firmy

Cameron Hair posiada swoje stoiska handlowe w Nowym Targu w Galerii Handlowej Buy&Fly .

Solvay Park to otwarte w listopadzie 2007 roku, czterokondygnacyjne centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Wnętrze wyróżnia przestrzenne atrium, panoramiczne windy oraz kamienna kaskada z oczkiem wodnym. Wśród najemców Galerii obecni są m.in. marki: Bomi, Media Markt, CCC, Esotiq, Reserved, Lavard, Molton, Triumph, Bialcon.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.