CH Warszawa Wileńska pozyskuje 4 nowych najemców, trwają negocjacje z kolejnymi

Salon firmowy Tally Weijl

Tally Weijl, Gatta, Bershka i Starbucks – to nowe marki, które dołączyły do grona najemców CH Warszawa Wileńska. Na przestrzeni ostatnich miesięcy centrum powitało Stradivariusa, Yes, Mohito, Pimkie i Parfois. Trwają zaawansowane negocjacje z kolejnymi sieciami.

Od 13 września na poziomie +1 CH Warszawa Wileńska na powierzchni 168 mkw. funkcjonuje salon marki Tally Weijl, oferujący ubrania i dodatki dla młodych kobiet.

Na początek października zaplanowane jest również otwarcie lokalu producenta wyrobów pończoszanych – Gatta. Salon o powierzchni 87 mkw. będzie zlokalizowany na poziomie +2. Klienci znajdą tam szeroki wybór rajstop, pończoch oraz bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej.

Kolejną marką w CH Warszawa Wileńska jest Bershka, której salon o powierzchni ponad 300 mkw. zostanie otwarty w połowie października na parterze centrum. Brand hiszpańskiej grupy Inditex oferuje modną odzież oraz dodatki dla młodych kobiet i mężczyzn.

W grudniu na parterze CH Warszawa Wileńska, przy wejściu głównym, zostanie otwarta kawiarnia Starbucks (150 mkw). Kawiarnia Starbucks w CH Warszawa Wileńska będzie drugim lokalem w prawobrzeżnej Warszawie i 13. w całym mieście.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.