CCC powiększy salon w Dekadzie Nowy Targ

O ponad 150 mkw. powiększy swój salon w Dekadzie Nowy Targ europejski lider branży obuwniczej. Już w pierwszym kwartale 2019 roku do dyspozycji klientów oddany zostanie powiększony salon CCC o łącznej powierzchni niemal 600 mkw.

- Od marca przyszłego roku klienci Centrum Handlowego Dekada Nowy Targ będą mogli korzystać z oferty powiększonego salonu CCC. Na powierzchni prawie 600 mkw. będzie można kupić obuwie i akcesoria z najnowszych kolekcji oferowanych przez CCC. Taka zmiana da marce możliwość zaprezentowania szerszego asortymentu i większego wyboru produktów, a także więcej możliwości aranżacji przestrzeni. Klienci będą mogli wybierać spośród bogatej oferty obuwia damskiego, męskiego oraz młodzieżowego i dziecięcego. W ofercie salonu CCC są produkty marek Lasocki, Clara Barson, czy Sprandi. Ponadto w salonie znajdzie się miejsce na nowy asortyment, m.in.  walizki, czapki, szaliki. Po zwiększeniu powierzchni salon CCC będzie jednym z największych w regionie mówi Tomasz Pokora, IR Analyst CCC.

Zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne Dekada w Nowym Targu to obiekt o powierzchni 3,3 tys. mkw. GLA z 15 lokalami handlowo-usługowymi, połączony z nowoczesnym dworcem autobusowym, z którego rocznie korzysta około 400 tys. pasażerów.

- Nasz obiekt jest bardzo chętnie i liczne odwiedzany przez klientów, co przekłada się na dobre wyniki najemców. Zarówno klienci jak i najemcy doceniają wyjątkowo dogodną lokalizację centrum z doskonałym dojazdem dla mieszkańców i pasażerów podróżujących popularną Zakopianką. Od blisko 5 lat istnienia centrum Dekada w Nowym Targu uważnie słuchamy naszych klientów i staramy się dostosowywać obiekt do ich oczekiwań. Cieszymy się, że dzięki powiększeniu salonu CCC zakupy już najnowszej, wiosennej kolekcji obuwia będą dla nich bardziej komfortowe i jesteśmy przekonani, że będą odwiedzać nas jeszcze liczniej niż dotychczas – komentuje Bartosz Soból, Dyrektor Centrum Handlowego Dekada w Nowym Targu.

W portfolio grupy Dekada SA nowotarskie centrum handlowe stanowi czwarty obiekt handlowy zintegrowany z funkcją komunikacyjną. Wkrótce do Dekady w Nowym Targu, Ciechanowie, Brodnicy i Myślenicach dołączą dwa kolejne projekty – centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim, które powstaną we współpracy z PKP i spółką Xcity Investment w ramach rewitalizacji dawnych zaniedbanych dworców w tych miastach. Najnowsze projekty zostaną oddane do użytku w 2020 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.