CCC powiększa salon w Focus Mall Bydgoszcz

Focus Mall Bydgoszcz

Focus Mall Bydgoszcz podpisała z CCC, największą firmą obuwniczą w Polsce, umowę na wynajem dodatkowych 360 mkw. powierzchni.

Oznacza to powiększenie istniejącego lokalu do 811 mkw. Salon znajduje się na 1 piętrze w sąsiedztwie sklepów Nike i Deichmann. Planowany termin oddania do użytku powiększonego salonu to 21 marca tego roku.

- Obuwie jest bardzo ważną częścią sektora odzieżowego, którego sprzedaż systematycznie rośnie. Dlatego jestem bardzo zadowolona z podpisanej umowy powiększającej sklep CCC. Dzięki niej klienci zyskają większy komfort zakupów. Taka umowa wzmacnia także naszą współpracę z marką oraz wskazuje jak duży jest potencjał galerii Focus Mall Bydgoszcz - mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej siecią galerii Focus Mall w Polsce.

Focus Mall Bydgoszcz powstał w centrum miasta w zrewitalizowanych zakładach mięsnych zbudowanych w końcu XIX wieku. Centrum liczy ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.