C&A w Odrzańskich Ogrodach

C&A dołączył do grona najemców Odrzańskich Ogrodów w Kędzierzynie-Koźlu. Marka odzieżowa wynajęła powierzchnię 1,3 tys. mkw. Wspólnie z inwestorem komercjalizacją obiektu zajmuje się agencja Retail Concept, która podpisała tę umowę w imieniu spółki P.A. NOVA. Planowany termin otwarcia galerii to październik 2012 r.

Wśród głównych najemców Odrzańskich Ogrodów są już m.in.: New Yorker (810 mkw.), sklep elektroniczny MediaExpert (1,7 tys. mkw.), drogeria Rossman (460 mkw.) oraz  wielkoekranowe kino Helios (1,2 tys. mkw.). Finalizowane są umowy najmu z firmą LPP na marki: Reserved, Cropp Town, House i Mohito (ok. 2,2 tys. mkw.).

– Cieszymy się, że do grona najemców Odrzańskich Ogrodów dołączyła kolejna znana na rynku marka odzieżowa – C&A – mówi Anna Fabianowska, leasing manager w firmie Retail Concept. – Rozmowy z najemcami i podpisane umowy wyraźnie pokazują zainteresowanie projektami w miastach średniej wielkości, takich jak Kędzierzyn-Koźle To jedno z ostatnich w Polsce siedemdziesięciotysięcznych miast, w których nie ma galerii handlowej.

Odrzańskie Ogrody to ponad 100 najemców na 22 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz kino wieloekranowe. Do dyspozycji przyszłych klientów będzie około 700 miejsc parkingowych. Budowa jest w toku, a otwarcie obiektu przewidziano na III kwartał 2012 r. Agencją komercjalizującą Odrzańskie Ogrody jest firma Retail Concept.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.