Biuro LOT w Galerii Madison

Oferta usług w gdańskiej galerii Madison wzbogaciła się o niespotykany dotąd, w obiektach handlowych punkt sprzedaży. Z początkiem października, na II piętrze Galerii Madison w sąsiedztwie restauracji Bobby Burger rozpoczęło działalność biuro podróży LOT Travel.

Biuro LOT Travel przeprowadziło się do Madisona z innej zajmowanej dotychczas lokalizacji m.in. z powodu chęci przystosowania się do nowych trendów zakupowych – jak mówi Małgorzata Gorajska, koordynator Działu Obsługi Klienta LOT Travel. - Przy poszukiwaniu nowego adresu braliśmy pod uwagę kilka opcji. Ostatecznie zwyciężyło Centrum Handlowe Madison, które odwiedza około 15 000 osób dziennie i jest popularną destynacją zakupową w mieście. – dodaje Małgorzata Gorajska.

W biurze LOT Travel dostępna będzie nie tylko pełna oferta biletowa na połączenia PLL LOT S.A., ale także bilety lotnicze innych przewoźników oraz bilety autokarowe, promowe i kolejowe. Pracownicy biura LOT Travel pomogą także w organizacji podróży prywatnej i służbowej, w rezerwacji hotelu i wynajmu samochodu, a nawet w formalnościach związanych z pozyskaniem wizy.

Biorąc pod uwagę, że w ramach naszego obiektu działa także centrum biurowe, możliwość uzgodnienia szczegółów podróży służbowej czy połączeń lotniczych, praktycznie nie wychodząc z biura, będzie sporym udogodnieniem – mówi Anna Thomas, Dyrektor Zarządzająca, Galeria Madison. - Madison to także stały punkt na turystycznej mapie Trójmiasta. Rocznie odwiedzają nas blisko tysiące turystów, którzy chętnie korzystają z działającego u nas Punktu Informacji Turystycznej. LOT TRAVEL doskonale uzupełni tę ofertę. – dodaje Anna Thomas.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.