Balmain Asset Management aktywnie komercjalizuje CH Ferio

CH Ferio w Starym Mieście koło Konina

Stradivarius i 4F to pierwsze nowe salony, które zostały otwarte w rozbudowywanym CH Ferio w Starym Mieście koło Konina. Centrum podpisało także dwie kolejne umowy najmu z markami Gatta i Ochnik.

Stradivarius – pierwsza marka Grupy Inditex w rejonie Konina, oraz 4F - salon z odzieżą i sprzętem sportowym, zostały otwarte zgodnie
z harmonogramem, na przełomie września i października. Salon Stradivarius zajmuje powierzchnię 320 mkw., natomiast 4F przejął 145-metrowy lokal położony w północnym pasażu obiektu. Oba sklepy są zlokalizowane w do tej pory istniejącej części centrum.

– Przez najbliższe kilka miesięcy w Ferio będą się sukcesywnie otwierać kolejne nowe sklepy, więc w centrum wiele będzie się działo również pod względem marketingowym. Zaplanowaliśmy szereg wydarzeń specjalnych, których celem jest podkreślenie zmian zachodzących w Ferio. Najbliższe z nich odbędzie się już w weekend 25-27 października, a kolejne w listopadzie przy okazji następnej planowanej fazy otwarć – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

Centrum Handlowe Ferio podpisało także umowę najmu z Gatta – marką odzieży i bielizny damskiej, która zajmie powierzchnię 40 mkw. 55 mkw. zostało natomiast przeznaczone dla Ochnika – salonu oferującego odzież skórzaną i galanterię.

Kolejny etap otwarć nowych salonów przewidziany jest na drugą połowę października, kiedy swoje podwoje otworzą salony sieci LPP - Cropp i House. Trwają równocześnie prace wykończeniowe w salonach Martes Sport, Pepco, Rossmann i CCC, których otwarcie zostało zaplanowane na drugą połowę listopada.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.