BIG STAR debiutuje w Galerii Raj

Z końcem 2018 roku w Galerii Raj został otwarty salon BIG STAR o powierzchni 221 mkw. Marka od blisko 40 lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży jeansów. Dysponuje siecią liczącą ponad 200 sklepów zlokalizowanych
w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Białorusi.

- Galeria Raj w Dębicy to miejsce zarówno udanych zakupów, jak i miłego spędzania czasu w gronie rodziny i znajomych. Bardzo się cieszymy, że z końcem 2018 roku nasz przestronny salon BIG STAR również tam zagościł. Wierzymy, że sklep zlokalizowany w pasażu głównym, szybko przypadnie klientom do gustu – mówi Arkadiusz Tomankiewicz, dyrektor zarządzający firmy BIG STAR.

Popyt na produkty denimowe w Polsce stale rośnie. Jak wynika z raportu „Jeans in Poland”, w 2019 r. ma osiągnąć niebagatelną wartość 3,5 mld zł. Jest to znakomita sytuacja dla producentów odzieży jeansowej, którzy mogą liczyć na stabilny wzrost sprzedaży.

BIG STAR to marka, która na światowym rynku istnieje już od 1979 r., a w Polsce pojawiła się w 1990 r. Firma została przejęta przez polskich udziałowców w 2005 r.  i konsekwentnie się rozwija, dysponując siecią ponad 200 sklepów w Polsce, Niemczech,  Słowacji i Białorusi. Jeansy BIG STAR to topowy produkt tej marki, ale jej oferta jest znacznie szersza - od butów aż po bieliznę.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.