Atrium pozyskuje kolejnych najemców do swojego centrum

Atrium Biała, Białystok

Ostatni czas to bardzo pracowity okres dla działu leasingu Atrium Poland, po podpisaniu nowych i przedłużeniu starych umów z najemcami w Atrium Reduta, Kasztanowa i Felicity przyszedł czas na centrum Atrium Biała w Białymstoku.

W sierpniu do grona najemców Atrium Biała dołączy salon z modą męską – Lavard. W ostatnim czasie oferta centrum poszerzyła się o punkty: Manicure Express i Sushi To Go; a jesienią otworzy się dwupoziomowy salon Reserved.

Lavard to polska marka, oferująca odzież męską na każdą okazję. Będzie to pierwszy salon tej firmy w Białymstoku i zajmie ponad 150 mkw. powierzchni centrum.

Panie mogą od niedawna korzystać z usług punktu Manicure Express zlokalizowanego w okolicach sklepów: Empik i Sephora. Jest to kolejna marka w ramach branży zdrowia i urody w Atrium Biała.

W czerwcu, w centrum pojawił się również nowy punkt gastronomiczny – Sushi To Go. Firma specjalizuje się głównie w zestawach na wynos, ale japońskie przysmaki można również zjeść na miejscu, w strefie restauracyjnej Atrium Biała.

Jesienią w centrum otworzy się dwupoziomowy salon Reserved. Na ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni znajdą się m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki.

Atrium Biała to centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od centrum  Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych, m.in.: hipermarket Real, market z elektroniką Media Markt oraz wielosalowe kino Helios.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.