Alpine Pro w Bonarce

W Bonarce otwarto salon Alpine Pro. Firma specjalizująca się w tworzeniu kolekcji ubrań i akcesoriów dla fanów outdooru, swój lokal o powierzchni 156.40 mkw., zlokalizowała na pierw-szym piętrze obiektu. Jest to pierwszy salon własny marki w Polsce.

ALPINE PRO to czeski producent odzieży, obuwia i sprzętu sportowo-outdoorowego. Centrala firmy mieści się w Pradze. Alpine Pro należy do firm z branży sportowo-turystycznej zarówno na rynku czeskim, słowackim, jak i na europejskich rynkach wschodzących.

Istniejąca od kilkunastu lat marka, na rodzimym rynku jest liderem w zakresie rozpoznawalności oraz sieci dystrybucji. Produkty Alpine Pro dostępne są u partnerów niezależnych oraz w sieci skle-pów własnych i franszyzowych. Ponadto poprzez własne oddziały firma umacnia swoją pozycję na rynkach Słowacji i Węgier, natomiast współpracując z lokalnymi partnerami jest również obecna m.in.: w Australii, Belgii, Chorwacji, Rosji, Serbii, Słowenii, Francji, Kanadzie, USA i innych krajach. Od jesieni 2017 zakupów w firmowym salonie Alpine Pro można dokonywać także w krakowskiej Bonarce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.