Abra otwiera drugi sklep franczyzowy

1października br. otwarty zostanie drugi sklep franczyzowy działający pod szyldem Abra sklepy meblowe, tym razem w Nysie. Pierwsza placówka franczyzowa Abry funkcjonuje od czerwca w Oświęcimiu. Kolejne otwarcie będzie miało miejsce w Łowiczu.

Powierzchnia nowego sklepu w Nysie wynosi 500 mkw. Nowa Abra mieści się przy ul. Grodkowskiej 46, w sąsiedztwie sklepów: Jysk, Media Expert,PSB Mrówka, Ruck Zuck i Komfort.

- To nasz pierwszy biznes rodzinny. Oboje z żoną od lat związani jesteśmy z branżą meblarską, dlatego w pewnym momencie postanowiliśmy postawić na swoje i otworzyć własny sklep. Wtedy z pomocą przyszła nam sieć sklepów Abra,która udostępniła nam swoje know-how, kontakty - i w ten sposób już 1października rozpoczynamy własną działalność – mówi Antoni Korzec, właściciel sklepu w Nysie.

Program partnerski Abry to odpowiedź na istniejące zapotrzebowanie na sklepy meblowe w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Dotychczasowa działalność Abry skupiała się przede wszystkim na prowadzeniu sklepów pod własnym szyldem, w dużych miastach. Wprowadzając możliwość otwierania placówek handlowych opartych na systemie franczyzowym, spółka zamierza podbić rynek mniejszych miejscowości, w których dostrzega duży potencjał rozwoju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.